شرکت طرح پردازان گاتا  با همکاری معماران، مهندسان، گرافیک کاران و تیم های اجرایی مجرب، حرفه ای و با دانش در زمینه های تخصصی معماری، اتاق تمیز  و کناف خدمات زیر را به صورت تخصصی ارانه می نماید :

۱- مشاوره، طراحی ،نظارت و اجرای تمام پروژه های مربوط به ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی و خارجی و محوطه سازی و همچنین مرمت و بازسازی تمامی پروژه های مسکونی ، اداری ، آموزشی ، تجاری و درمانی و ویلایی

۲- مشاوره، طراحی ،نظارت و اجرای تمامی پروژه های مربوط به کارخانجات تولیدی، داروسازی و بهداشتی، ساخت اتاق های تمیز، هواساز و چیلرهای مورد نیاز و کانال کشی ( با داشتن نمایندگی رسمی کارخانه تولیدی هواساز امکسان IMEKSAN ترکیه)

۳- مشاوره، طراحی ،نظارت و اجرای غرفه های نمایشگاهی

۴ -مشاوره ، طراحی ، نظارت و اجرای پروژه های کناف

۵- مشاوره، طراحی و نظارت بر تمامی پروژه ها بر اساس آیین نامه های نظام مهندسی و شهرداری با استفاده از پروانه رسمی نظام مهندسی

ضمنا شرکت طرح پردازان گاتا  با داشتن چندین سال سابقه در زمینه اجرای پروژه های کناف قرارداد همکاری در زمینه فروش و اجرای تمامی محصولات کناف را با شرکت های معتبر امضا کرده است و به موجب این قرارداد شرکت قادر به ارائه خدمات فروش و اجرای تمامی محصولات کناف  می باشد.

وب سایت شرکت گاتا فعالیت حرفه ای خود در زمینه معماری و معماری داخلی  را در سال ۱۳۹۰ آغاز نمود و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. این وب سایت تحت حمایت و سرپرستی گروه مهندسان گاتا قرار دارد. پیش از شکل گیری وب سایت گاتا، با وجود تمام وب سایت های خوب و معتبر معماری به زبان فارسی، خلا وجود وب سایت معماری فارسی که ارائه گر فعالیت روز معماران و معماری دنیا باشد، احساس می شد. بر این اساس، وب سایت گاتا با هدف ارائه ی دانش روز معماری به جامعه ی معمار ایران و آشنایی معماران و طراحان ایرانی با معماری و طراحی در سراسر دنیا تاسیس و ارائه شد. در حال حاضر، وب سایت گاتا به عنوان بخشی از فعالیت خود، با تمرکز بر روی وب سایت های معتبر معماری انگلیسی زبان و ترجمه ی متون سعی در انتقال دانش و نمایش معماری روز دنیا به زبان فارسی دارد. همچنین در بخش دیگر، با کمک گرفتن از اساتید و فارغ التحصیلان معماری دانشگاه ها به تولید و ارائه ی مقالات معماری به زبان فارسی می پردازد.

در حال حاضر معماران، طراحان و دانشجویان عزیز می توانند جهت انتشار مقالات، مطالب، پروژه ها و … با وب سایت گاتا در تماس باشند.

همکاران شرکت گاتا

ایمیل شرکت گاتا:             info@gata-group.com

                                     gata_group@yahoo.com

شماره تماس :                              ۳۴۲۱۸۸۸۹-۰۲۶

شماره فکس:                               ۳۴۴۸۳۰۸۸-۰۲۶

شماره تماس ضروری :                  ۰۹۱۹۵۵۵۴۷۷۱

تلگرام:            https://telegram.me/gatagroup

اینستاگرام :                                         gatagroup